• Murat Soğancıoğlu Cd. No: 7/2 Erenler / Sakarya
  • Her gün: 8:00 – 18:00
  • 0555 167 54 54
10 + yıldan fazda tecrübe

Size kaliteyi sunmaktan gurur duyuyoruz.

Millli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Tüvasaş (vagon fabrikası), Et Balık Kurumu, Sakarya Üniversitesi, Spor İl Müdürlüğü, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi gibi bir çok devlet dairesinin hem ihale dosyası hazırlama hem yapım işleri noktasında çözüm ortaklığı sunmaktayız ve daimi çalışmaktayız. Bir çok Avm, İş merkezi, Konut, sosyal tesis, cami, STK ile kurum binaları, belediyeler, yurtlar gibi binalarda da yine bir çok çalışmamız mevcuttur.

Thumb

Havlupan / Radyatör Seçenekleri

Thumb

Güneş Enerjisi Sistemleri

Thumb

Endüstriyel Isıtma Sistemleri

Vizyon

Vizyon

Hedefimiz Mekanik tesisat konusunda, sektörde en teknolojik en kaliteli hizmeti en makul fiyatlara sunabilmektir. Firma prensibimiz “işine önem ver, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tut, her yapılan işte sanki kendi mülküne iş yapar gibi çalış hem kaliteyi hem iyi fiyatı yakala” dır.

Devamı

Misyon

Misyon

Firma olarak misyonumuz yapılanı daha iyi yaparak ve hiç yapılmayanı hayata geçirerek devamlı kendini güncelleyerek, sektörde kısa sürede söz sahibi olmaktır.

Devamı
Sık Sorulan Sorular

Merak edilen cevapları sizin için derledik

Hepsini Göster

DOĞALGAZ NEDİR?

Doğal gaz ; fosil kaynaklı, renksiz, kokusuz ve havadan hafif olan, Metan (CH4), Etan (C2H8), Propan(C3H8), Bütan (C4H10), Karbondioksit (CO2), Azot (N2), Helyum(He) ve Hidrojen sülfür (H2S) gibi çeşitli hidrokarbonlardan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Yandığında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmaz, asit yağmurlarına neden olmaz. Günümüzde oldukça değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak konut, işyeri, resmi kurum ve endüstride kullanılmaktadır.

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Zemin altına yerleşimi yapılan yerden ısıtma sistemlerinin mekânda homojen sıcaklık dağılımı yapması, sürekli bakıma ihtiyacının olmaması, tavanda ısı birikimine sebep olmaması, her türlü yakıt ile çalıştırılabiliyor olması, düşük işletme gider maliyetinin olması, ısı yalıtımı ve ses geçirimsizliğiyle çalışması avantajları arasındadır.

ISI GERİ KAZANIMLI SİSTEM NEDİR?

Isı Geri Kazanım Sistemleri, herhangi bir enerji kaynağı kullanmadan kapalı mekânlardaki ısınmış kirli havayı dışarı atarak ortama taze ve soğutulmuş hava veren cihazlardır. %70 oranında enerji tasarrufu sağladığı için kapalı yüzme havuzlarında, sinema salonlarında, konferans salonlarında, hastanelerde ve kafeteryalarda kullanılmaktadır.