• Murat Soğancıoğlu Cd. No: 7/2 Erenler / Sakarya
  • Her gün: 8:00 – 18:00
  • 0555 167 54 54
Hakkımızda

400+ den fazla
Mutlu Müşteri

Alfa Mühendislik olarak 2016 yılında çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemenin verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Mekanik tesisat, Doğalgaz Tesisatı , kalorifer tesisatı, Sıhhi Tesisat, Güneş Solar sistemler, Yağmur suyu arıtma ve depolama, Endüstriyel tesisat, kafe ısıtma ve soğutma, Klima sistemleri, Havalandırma, Yangından korunma tesisatı gibi konularda hem uygulama ihale projesi çizimi, hem çizilen projelerin uygulanması sürecinde uzman ve deneyimli kadromuzu başarılı satın alma sistemlerini birleştirerek en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermekteyiz.

  • 100% Müşteri Memnuniyeti
  • Tecrübeli Personel
Daha Fazla Bilgi
Thumb
450
Tamamlanan Proje
Niçin Biz

Kaliteyi uyguna sunuyoruz...
Yüksek Kalite, Uygun Fiyat.

Shape

7/24 Müşteri Desteği

Çağrı merkezi üzerinden her konuda bilgi alabilir, teknik destek isteyebilirsiniz..

Danışma Hattı 0555 167 54 54

Akıllı Çözümler

Evinizin veya işletmenizin ihtiyacına yönelik ürünü seçmek için geliştirdiğimiz hizmet ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

Hizmet / Ürün Seçimi
Sık Sorulan Sorular

Merak edilen cevapları sizin için derledik

Hepsini Göster

DOĞALGAZ NEDİR?

Doğal gaz ; fosil kaynaklı, renksiz, kokusuz ve havadan hafif olan, Metan (CH4), Etan (C2H8), Propan(C3H8), Bütan (C4H10), Karbondioksit (CO2), Azot (N2), Helyum(He) ve Hidrojen sülfür (H2S) gibi çeşitli hidrokarbonlardan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Yandığında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmaz, asit yağmurlarına neden olmaz. Günümüzde oldukça değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak konut, işyeri, resmi kurum ve endüstride kullanılmaktadır.

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Zemin altına yerleşimi yapılan yerden ısıtma sistemlerinin mekânda homojen sıcaklık dağılımı yapması, sürekli bakıma ihtiyacının olmaması, tavanda ısı birikimine sebep olmaması, her türlü yakıt ile çalıştırılabiliyor olması, düşük işletme gider maliyetinin olması, ısı yalıtımı ve ses geçirimsizliğiyle çalışması avantajları arasındadır.

ISI GERİ KAZANIMLI SİSTEM NEDİR?

Isı Geri Kazanım Sistemleri, herhangi bir enerji kaynağı kullanmadan kapalı mekânlardaki ısınmış kirli havayı dışarı atarak ortama taze ve soğutulmuş hava veren cihazlardır. %70 oranında enerji tasarrufu sağladığı için kapalı yüzme havuzlarında, sinema salonlarında, konferans salonlarında, hastanelerde ve kafeteryalarda kullanılmaktadır.