• Murat Soğancıoğlu Cd. No: 7/2 Erenler / Sakarya
  • Her gün: 8:00 – 18:00
  • 0555 167 54 54

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Dünden bugüne birlikte çalıştığımız, bu sektöre yıllarını vermiş, kaliteli ürünler sunan ticari ortaklarımızın listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Kombi ve Petek Grubu

Boru ve Fittings Grubu

Pompa, Vana ve Yangın Tesisatı Grubu

Sirkülasyon Pompası Grubu

Soba - Isıtma Grubu

Havalandırma ve İklimlendirme Grubu

Vitrifiye Malzemeler Grubu

Yangın Korunma Sistemleri Grubu

Sık Sorulan Sorular

Merak edilen cevapları sizin için derledik

Hepsini Göster

DOĞALGAZ NEDİR?

Doğal gaz ; fosil kaynaklı, renksiz, kokusuz ve havadan hafif olan, Metan (CH4), Etan (C2H8), Propan(C3H8), Bütan (C4H10), Karbondioksit (CO2), Azot (N2), Helyum(He) ve Hidrojen sülfür (H2S) gibi çeşitli hidrokarbonlardan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Yandığında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmaz, asit yağmurlarına neden olmaz. Günümüzde oldukça değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak konut, işyeri, resmi kurum ve endüstride kullanılmaktadır.

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Zemin altına yerleşimi yapılan yerden ısıtma sistemlerinin mekânda homojen sıcaklık dağılımı yapması, sürekli bakıma ihtiyacının olmaması, tavanda ısı birikimine sebep olmaması, her türlü yakıt ile çalıştırılabiliyor olması, düşük işletme gider maliyetinin olması, ısı yalıtımı ve ses geçirimsizliğiyle çalışması avantajları arasındadır.

ISI GERİ KAZANIMLI SİSTEM NEDİR?

Isı Geri Kazanım Sistemleri, herhangi bir enerji kaynağı kullanmadan kapalı mekânlardaki ısınmış kirli havayı dışarı atarak ortama taze ve soğutulmuş hava veren cihazlardır. %70 oranında enerji tasarrufu sağladığı için kapalı yüzme havuzlarında, sinema salonlarında, konferans salonlarında, hastanelerde ve kafeteryalarda kullanılmaktadır.