• Murat Soğancıoğlu Cd. No: 7/2 Erenler / Sakarya
  • Her gün: 8:00 – 18:00
  • 0555 167 54 54

Alt yapı tesisatları bina için yaşam damarıdır. Tesisatlar arızalı olması durumunda içinde yaşayanlara hizmet etmeyecek, bu nedenle kişilere konfor sağlaması gereken yapılar sorunlara neden olacaktır. Bina ve tesisler için her türlü alt yapının projesi bulunmaktadır. Fakat projenin olması sistemlerin aksaksız çalışmasını sağlamamaktadır. Tesisatlar sadece ustalar tarafından özenli olarak yapılması ve kaliteli malzeme kullanma ile kusursuz çalışacaktır.

Alt Yapı Tesisatları ve Hizmetleri
Isıtma sistemi:

Bina ve tesisin ısıtılmasına yaramaktadır. Kalorifer kazanı, petekleri içirir. Kombilerde bu sistemin içinde sayılabilir.

Temiz su sistemi:

Binanın su ihtiyacını karşılayan, yaşayan kişilerin bu sayede hayat kalitelerini artırır. Hidrofor, su arıtma ve yumuşatma cihazları, su depoları bu sistemin kapsamındadır.

Atık su sistemi:

Binada kullanılan su ile atık olan suların herhangi bir sızıntıya mahal verilmeden atık şebekesine ulaşmasını sağlar Tuvalet, banyo, mutfaklarda yer alan pis su giderlerini kapsamaktadır.

Sıcak su sistemi:

Bina içerisinde şofben, termosifon, kombi veya bina dışından ortak şebekeden gelen sular bu sisteme dâhildir.

Su Kaçağı:

Bina içinde veya dışında temiz suyun sızıntı yapması nedeniyle binaya zarar vermesi veya su basıncının düşerek suyun verimli şekilde kullanılamamasına neden olmaktadır.

Su arıza:

Suyun bina içinde veya dışında tesisatta, borularda arıza yapmasıdır.

Sıhhi tesisat firmamız belirtilen alt yapı tesisatlarında ilk döşeme, tesisat yenileme arıza giderme işlemlerini güven içinde, garantili ve ekonomik şekilde çözüm sağlar.